Gemiprem Technologie S.A.

Posiadamy niemal dwadzieścia lat doświadczenia w branży budowlanej. Od początku działalności inwestowaliśmy przede wszystkim w technologie związane z zabezpieczaniem i ochroną betonu i stali. Obecnie działamy przede wszystkim w obszarach zabezpieczeń antykorozyjnych i ogniochronnych konstrukcji żelbetowych i stalowych.

Oferowane przez nas produkty pozwalają na realizację kompleksowych napraw i zabezpieczeń wszelkiego rodzaju konstrukcji betonowych, żelbetowych i stalowych. Produkujemy materiały naprawcze PCC/SPCC na bazie cementów, podkłady i powłoki do zabezpieczeń stali zbrojeniowej żelbetu, powłoki i impregnaty chroniące beton przed korozją, dodatki do betonu, polimerowe warstwy izolacyjno-nawierzchniowe, impregnaty hydrofobizujące i uszczelniające. Znajdują one zastosowanie w zabezpieczaniu i naprawach budowli hydrotechnicznych, obiektów przemysłowych, komunikacyjnych i inżynieryjnych.

Setki zrealizowanych kontraktów i stała współpraca z zadowolonymi klientami z branży jest dla nas najlepszym świadectwem skuteczności oferowanych przez nas produktów i usług.

W 2012 roku Grupa Gemiprem zatrudniała w swoich spółkach partnerskich około 300 pracowników, z czego większość w Polsce, Niemczech i Holandii.